Czy wiesz, że nawet najlepsza odzież oddychająca nie zapewni Ci pełnego komfortu jeśli nie będzie spełniony podstawowy warunek, to co ubierzesz powinno współpracować z Twoim ciałem. Dlatego proponujemy specjalną linię produktów marki Expedus tworzoną z wysokiej jakości modyfikowanych włókien, które zapewnią rewelacyjną przepuszczalność wilgoci i powietrza.
Nasze produkty ze względu na swoje wyjątkowe właściwości zapewniają poczucie komfortu użytkowania, a więc są wygodne i przyjazne naszej skórze.
Dzięki swej unikalnej budowie i optymalnemu splotowi włókien doskonale odprowadzają od ciała wilgoć, która z kolejnej warstwy jest równie szybko odprowadzana na zewnątrz. Natomiast dzięki swej nietypowej recepturze i składowi, stabilizują środowisko powstających przy skórze bakterii.
Naszym klientom oferujemy zatem odzież unikalną- przewiewną i "oddychającą" oraz antybakteryjną, antyalergiczną, antygrzybiczą, antyzapachową.
Produkty marki Expedus są idealne dla różnych form aktywnego wypoczynku i wzmożonego wysiłku.
Do produkcji naszych specjalistycznych linii wykorzystujemy zaawansowane technologie i najnowocześniejsze przędze, między innymi bioaktywne higieniczne włókna (o działaniu przeciwdrobnoustrojowym). Wykorzystane w ich włóknach jony srebra ograniczają nadmierny rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii, stabilizujących ilość na najbardziej przyjaznym i pożądanym poziomie. Jego właściwości nie zmieniają się wraz z kolejnymi praniami, zachowując swoje cechy do końca używalności.
Nasze kolekcje wykonane są z materiałów gwarantujących trwałość kolorów oraz wysoką odporność na ścieranie.
W tworzeniu naszych produktów korzystamy z najnowocześniejszego parku maszynowego oraz najnowocześniejszych dostępnych surowców i materiałów.
Nasze kolekcje współtworzymy wraz z najlepszymi technologami. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych wyrobów i jednocześnie zabezpieczyć unikalne rozwiązania stosowane w procesie produkcji naszych dzianin firma Expedus dokonała odpowiednich zastrzeżeń patentowych. Posiadamy certyfikaty jakościowe stosowanych przez nas włókien.